ViaKaukaz

Przygotuj własną podróż na Kaukaz

Rezerwacja usług turystycznych
w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie

Ogólne

Ruszył serwis ViaKaukaz.pl - Twoje wsparcie w samodzielnych podróżach na Kaukaz!

Tamar Gelashvili-Dąbrowska | Dodano: 2014.02.25

Po siedmiu latach prowadzenia portalu Kaukaz.pl postanowiliśmy stworzyć ViaKaukaz.pl, czyli nowy serwis poświęcony Gruzji i Kaukazowi. "Stary" portal ma charakter informacyjno-krajoznawczy. "Nowy" serwis to przede wszystkim narzędzie, które pomaga w organizacji wyjazdów na własną rękę. Dzięki ViaKaukaz.pl łatwo i bezpiecznie zorganizujesz swoją wymarzoną podróż do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu.

Od kilku lat portal Kaukaz.pl jest dla polskich internautów najbardziej obfitym źródłem polskojęzycznych informacji o realiach podróży do Gruzji. Przez siedem lat promocyjnej działalności Kaukaz.pl do Gruzji zaczęło przyjeżdżać coraz więcej polskich podróżników i turystów. Zdecydowana większość z nich nie korzysta jednak ze zorganizowanych wycieczek, ale na własną rękę przygotowuje wyjazd dla siebie i przyjaciół. Serwis ViaKaukaz.pl powstał właśnie w odpowiedzi na potrzeby osób samodzielnie organizujących wyprawy i wycieczki do Gruzji oraz Armenii i Azerbejdżanu. Jego misją jest pomoc w znalezieniu i zarezerwowaniu usług turystycznych, które jakościowo i cenowo odpowiadają oczekiwaniom polskich turystów. 

Skorzystaj z serwisu ViaKaukaz.pl zamiast przeglądać dziesiątki różnych stron w poszukiwaniu najtańszych biletów lotniczych, noclegów czy ofert wynajmu samochodów. Teraz dzięki jednemu narzędziu możesz z dużym wyprzedzeniem przygotować swoją własną podróż po krajach Kaukazu Południowego. Rezerwując za naszym pośrednictwem usługi turystyczne w tej części świata oszczędzasz czas, pieniądze i unikasz ryzyka. W naszej ofercie znajdują się jedynie sprawdzeni przez nas usługodawcy. Oferują oni dobrą jakość za rozsądną cenę i gwarantują zrealizowanie zamówionych usług. Naszym celem nie jest ilość ofert, ale ich jakość i dopasowanie do potrzeb polskiego podróżnika.

Na ViaKaukaz.pl znajdziesz przejrzystą ofertę biletów, wynajmu aut, noclegów i zakupu książek. Natomiast system bezpiecznych płatności elektronicznych PAYU umożliwia łatwe i szybkie zakupy.   
 

comments powered by Disqus