ViaKaukaz

Przygotuj własną podróż na Kaukaz

Rezerwacja usług turystycznych
w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie

Szukasz taniego lotu do Gruzji, Armenii lub Azerbejdżanu?

Już dziś skorzystaj z naszego systemu rezerwacji a znajdziesz dla siebie dogodne połączenia
z Warszawy i Katowic lub innych miast świata do Tbilisi, Kutaisi, Baku, Erywania.

Przyjemnego lotu na Kaukaz!

Szukaj lotu

Podróż samolotem na Kaukaz – najlepsze rozwiązanie!

Najbardziej optymalnym sposobem dotarcia do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu jest podróż samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy środek lokomocji a dzięki licznym promocjom często również tańsza niż jakiekolwiek połączenie lądowe lub morskie (przez Morze Czarne).

Bezpośrednie loty z Polski do Gruzji i Armenii

Dwa polskie miasta - Warszawy i Katowice - posiadają bezpośrednie połączenia z Kaukazem Południowym. Z Warszawy samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT regularnie latają do Tbilisi i Erywania, a tanie linie lotnicze Wizzair obsługuje loty do miasta Kutaisi w zachodniej części Gruzji, skąd blisko już nad morze do Batumi oraz do górskiego regionu Swanetia leżącego u stóp najwyższych szczytów Europy. Do Kutaisi węgierski Wizzair lata również z portu lotniczego Pyrzowice, niedaleko Katowic.

Ile trwa lot z Polski do Gruzji?

Bezpośrednie loty z Polski do Gruzji lub Armenii zajmuje 3 godziny i 30 minut.

PLL LOT, czyli samolot z Warszawa – Tbilisi

Narodowy przewoźnik jakim jest LOT wylatuje z Warszawy do Tbilisi w poniedziałki, środy i soboty a wraca z Tbilisi do Warszawy dzień później, czyli we wtorki, czwartki i niedziele. Wszystkie samoloty PLL LOT z Warszawy do Tbilisi w Gruzji odlatują z lotniska Okęcie o godzinie 22.35 a lądują w Gruzji o godzinie 4.55. Natomiast z Tbilisi LOT odlatuje o godzinie 5.40 a ląduje w Warszawie o godzinie 6.10.

PLL LOT, czyli samolot z Warszawa – Eyrwań

Z Warszawy do Erywania PLL LOT lata w niemal każdy dzień tygodnia, z wyłączeniem czwartku i niedzieli. Natomiast w druga stronę loty są realizowane przez cały tydzień, z wyjątkiem poniedziałku i piątku.

 

Wizzair, czyli samolot Warszawa – Kutaisi

Samoloty Wizzair z Warszawy do Kutaisi startują w środy i niedziele o godz. 6.05 a przylatują o godz. 11.10. Natomiast z Kutaisi do Warszawy tanie linie lotnicze Wizzair wylatują o godz. 11.40 a przylatują o godz. 12.55 również w środy i niedziele.

Wizzair, czyli samolot Katowice – Kutaisi

Samoloty Wizzair z Katowic do Kutaisi startują we wtorki i soboty o godz. 0.55 a przylatują o godz. 6.00. Natomiast z Kutaisi do Katowic tanie linie lotnicze Wizzair wylatują o godz. 6.30 a przylatują o godz. 7.45, również we wtorki i soboty.

Z Polski na Kaukaz samolotem, ale z przesiadką

Istnieje wiele możliwości dotarcia na lotniska w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie samolotem z przesiadką. Przykładowo do Baku (stolica Azerbejdżanu) nie ma z Warszawy i innych polskich miast bezpośredniego połączenia. Najdogodniejszą opcją jest skorzystanie z taniej linii lotniczej Wizzair, którą można dolecieć do Baku przez Budapeszt, często w bardzo dobrej cenie.

Z Warszawy do Tbilisi, Erywania, Baku i Batumi można dotrzeć m.in. przez Mińsk (Belavia), Pragę (Czech Airlines), Rygę (AirBaltic), Kijów (Aerosvit), Monachium (Lufthansa), Wiedeń (Austrian), Stambuł (Turkish Airlines) oraz Moskwę (Aeroflot). Często ceny na tych trasach bywają konkurencyjne, ale minusem jest dłuższa podróż.

Szukaj online lub dzwoń:
+48 32 728 30 22

Bezpieczne rezerwacje biletów

  • Bezpieczne płatności z dowolnego banku, natychmiastowe potwierdzenie i rezerwacja.
  • Dodatkowa autoryzacja płacącego kartą kredytową w ramach 3D Secure zapewnia maksimum bezpieczeństwa.
  • Dane karty kredytowej weryfikowane są przez banki i wykorzystywane jednorazowo do obsługi konkretnej rezerwacji.