ViaKaukaz

Przygotuj własną podróż na Kaukaz

Rezerwacja usług turystycznych
w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie

Cena wynajmu auta w Gruzji

Wielkość ceny aut rezerwowanych za pośrednictwem naszego portalu jest zależna od dwóch czynników, tj. rodzaju auta i sezonu. Auta w sezonie zimowo - wiosennym mają niższą cenę, w sezonie letnio - jesiennym mają cenę regularną.
Rezerwując opłacasz w złotówkach 10% całkowitego kosztu, a na miejscu płacisz pozostałe 90% całkowitego kosztu wynajmu w walucie lokalnej, USD lub EUR.

Można znaleźć wypożyczalnie w Gruzji oferujące auta w atrakcyjnej cenie i/lub kuszące Klientów brakiem kaucji oraz ubezpieczeniem 100%. Początkowo współpracowaliśmy z takimi wypożyczalniami, które dodatkowo miały pozytywne komentarze na forach internetowych. Czas pokazał jednak, że w wielu przypadkach tylko nasza osobista interwencja uchroniła Turystów przed nieuczciwymi praktykami wypożyczalni. Najczęściej było to dostarczenie niesprawnych aut, które psuły się w trakcie wynajmu a Turysta z własnej kieszeni musiał pokryć koszty lawety oraz naprawy, nie mówiąc już o straconym czasie, nerwach i rozmowach telefonicznych w roamingu. Rzecz jasna, zerwaliśmy współpracę z takimi wypożyczalniami.

Pozostało nam współpracować z wypożyczalniami, które oferują rozsądną cenę i zapewniają porządny stan techniczny wynajmowanych aut oraz ubezpieczenie OC i AC w cenie wynajmu auta (szczegóły w Ogólnych warunkach wynajmu).

Nie ustajemy jednak w poszukiwaniach. Jeśli znasz jakąś wypożyczalnię w krajach Kaukazu oferującą niższe ceny, z usług którego byłeś zadowolony, bardzo prosimy o przesłanie informacji do nas, abyśmy mogli zweryfikować a następnie udostępnić ofertę takiej wypożyczalni dla Użytkowników naszego portalu.

Napisz do nas na adres: [email protected] 

lub skorzystaj teraz z poniższego formularza: