ViaKaukaz

Przygotuj własną podróż na Kaukaz

Rezerwacja usług turystycznych
w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie

O ViaKaukaz.pl

Z nami szybko zorganizujesz udany wyjazd do Gruzji. Zacznij teraz! 


W 2005 r. założyliśmy portal Kaukaz.pl, który szybko stał się największym w Polsce źródłem informacji o Gruzji i Kaukazie. Już ponad 10 lat wspieramy polskich turystów w podróżach na Kaukaz i stąd doskonale wiemy czego potrzebują Polacy jadący samodzielnie do Gruzji.


Własnie dlatego stworzyliśmy nowy serwis ViaKaukaz.pl, który realnie pomaga zorganizować wymarzony wyjazd do Gruzji na własną rękę. ViaKaukaz.pl oficjalnie wystartował w lutym 2014 r. Z każdym dniem przybywa rezerwacji samochodów. Sprawdź ofertę ViaKaukaz.pl i łatwo i bezpiecznie rezerwuj usługi w Gruzji.

 

Jak współpracujemy z kaukaskimi firmami?

Zgodnie z przyjętą zasadą, oferty w serwisie ViaKaukaz.pl pochodzą wyłącznie od podmiotów, które zostały przez nas sprawdzone pod względem rzetelności, wiarygodności, jakości usług i nastawienia do klienta. Z każdą firmą zawieramy umowę partnerską. Podmioty, które nie przeszły pozytywnie naszej weryfikacji lub obniżą jakość usług nie mają możliwości publikowania swojej oferty na stronach ViaKaukaz.pl. 

Postanowiliśmy też dopasować ogólną liczbę ofert na portalu do potrzeb naszych Użytkowników. Chcemy w ten sposób zapewnić naszym Partnerom z krajów Kaukazu odpowiednią ilość Klientów trafiających przez nasz portal. Dlaczego? Ponieważ, wolimy zapobiegać problemom, niż je rozwiązywać – Partner, którego przychody będą w znacznym stopniu zależne od obecności oraz opinii na naszym portalu, nie będzie skłonny ryzykować i zrobi, co w jego mocy, by Klient był zachwycony!

Zanim jednak powyższe postanowienie zostało dokonane, stanęliśmy przed dylematem – czy lepiej pozwolić wielu podmiotom oferować swoje usługi i w ten sposób zmusić ich do konkurowania ceną, czy też postawić na jakość i bezpieczeństwo. Pierwsze rozwiązanie byłoby prostsze, ale czym wtedy różnilibyśmy się od wielu globalnych stron które już funkcjonują? Ambitniejszym zadaniem jest znalezienie i wyselekcjonowanie Partnerów, którzy oferują przyzwoitą cenę za odpowiednio wysoką jakość i podchodzą bezkompromisowo do kwestii bezpieczeństwa. Podjęliśmy to wyzwanie.

Serwis ViaKaukaz.pl prowadzi firma:
SAMNAMENTI Tamar Gelashvili-Dąbrowska
NIP: 9462416171 , REGON: 146566599
ul. Ks. J. Popiełuszki 13/16
05-820 Piastów

tel. 530-000-101


Formularz kontaktowy